Teklif İsteme Baca Hesabı Teknik Bilgiler|Soru Cevap

Gizlilik ve Güvenlik 

Rotek Web sitesi (www.rotek.com.tr), Rotek Enerji ve Baca Sistemleri San. ve Tic. Ltd.Şti.'ne aittir ve bu adresi ziyaret eden siz müşterilerimizin bilgi güvenliği Rotek için büyük önem taşır. 

Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır. 

Kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın Web sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgileriniz tarafımızdan, sadece sizin bilginiz kapsamında temin edilir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz Rotek tarafından korunur ve korunmaya devam edecektir. 

Adınız ve soyadınız, posta adresiniz, cinsiyetiniz, telefon ve faks numaranız, e-posta adresiniz gibi bilgileriniz tarafınızdan Web sitemize verildiğinde kaydedilir. 

Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacıyla şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini vurgulamak isteriz. Web sitemizde yapmakta olduğunuz işlemlerle ilgili "Rotek Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşullarını "nı okumanız, şifrelerinizi korumanızın önemini daha iyi anlamanız açısından gereklidir. Rotek Şifre'nizi ve Parola'nızı kimse ile paylaşmamanızı ve bir yere not etmemenizi özellikle rica ediyoruz. 


E-posta iletişiminde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz e-postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz. 

Web sitemizde Rotek tarafından işletilmeyen diğer Web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu Web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından Rotek Enerji ve Baca Sistemleri San. ve Tic. Ltd.Şti.'nin sorumlu olmadığını belirtiriz. 


Son olarak, Rotek 'in gizlilik politikalarını değiştirmesinin mümkün olduğunu hatırlatır, bu nedenle  Gizlilik ve Güvenlik sayfalarımızı düzenli olarak kontrol etmenizi öneririz.